"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

Co przedsiębiorca powinien wiedzieć w roku 2023?

W programie tegorocznej edycji Forum zaprezentujemy szereg eksperckich komentarzy do bieżącej sytuacji związanej z ekonomią, energetyką, rynkiem pracy oraz nowoczesnym zarządzaniem. Nie zabraknie również omówienia najważniejszych wydarzeń geopolitycznych i ich wpływu na lokalne firmy.

Zawirowania w sytuacji ekonomicznej ostatnich miesięcy podsumuje prof. Jerzy Hausner. W ramach sesji głównej będziemy towarzyszyli rozmowie z Krystyną Kurczab - Redlich, autorką bestsellerowej biografii o Władimirze Putinie, z którą Krystian Nehrebecki poruszy temat  wojny w Ukrainie. Wysłuchamy również komentarza Łukasza Mordasiewicza do obecnej sytuacji energetycznej, kształtowania się cen energii i jej wpływu na firmy, a także przyjrzymy się generatorom energii społecznej z Dr Hanną Machińską. Na zakończenie tej części konferencji będzie wystąpienie motywacyjne znanego piłkarza ręcznego Karola Bieleckiego.

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

  • belka_nr2(2)
  • spektrum
  • pasek logotypów

Forum Przedsiębiorstw 2024 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Pomorski System Usług Informacyjnych i  Doradczych SPEKTRUM2030” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza, Działanie FEPM Wsparcie przedsiębiorstw.

Treść w stopce np: loga