Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Oferta

Zapraszamy do udziału w Forum Przedsiębiorstw 2021, jednej z największych konferencji kierowanych do pomorskich firm. W tym roku Forum odbędzie się 15 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Celem wydarzenia jest przekazywanie przedsiębiorcom aktualnej wiedzy i informacji, które będą mogli wykorzystywać w codziennej działalności. Mamy nadzieję, że konferencja - zarówno w wydaniu online, jak i z udziałem publiczności - pomoże przedsiębiorcom w podejmowaniu wyzwań, da impuls do dalszego rozwoju.

Forum Przedsiębiorstw to wynik już 16 lat doświadczeń. Konferencja początkowo była organizowana pod nazwą Pomorskie Forum Przedsiębiorczości. Rosnące z roku na rok zainteresowanie udziałem firm w tym wydarzeniu motywuje do wychodzenia naprzeciw wciąż rosnącym oczekiwaniom uczestników i zachęca nas do podnoszenia jego poziomu merytorycznego, także w wymiarze praktycznym. Konferencja poza treściami merytorycznymi stwarza też przestrzeń do wymiany doświadczeń podczas networkingu. Atrakcyjność wydarzenia potwierdza fakt, iż każdego roku przyciąga kilkusetosobową publiczność.

Patroni honorowi

  • Patronat honorowy Marszałka Województwa Pomorskiego...
  • Patronat honorowy Prezydenta Miasta Gdyni Wojciecha Szczurka

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530
poniedziałek-piątek 800-1600

Treść w stopce np: loga