"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Karol Bielecki

Karol Bielecki

Piłkarz ręczny, grający na pozycji lewego rozgrywającego, reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich, wicemistrz świata z 2007, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009, brązowy medalista z Mistrzostw Świata 2015 w Katarze. W 2010 roku, podczas meczu z Chorwacją, w wyniku wypadku stracił oko. Jest jedynym na świecie zawodnikiem, który grał w piłkę ręczną bez oka, odnosząc sukcesy nieporównywalne z innymi.

W 2016 roku pełnił rolę chorążego reprezentacji Polski podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, podczas których został także Królem Strzelców rzucając 55 bramek. Po sezonie klubowym 2017/2018 zakończył karierę sportową.

Karol Bielecki w swoich wystąpieniach skupia się na tym, na czym zna się najlepiej czyli na motywowaniu siebie samego oraz zespołu do osiągnięcia sukcesu. Jeśli jesteś przekonany, że Twój biznes mógłby rozwijać się lepiej, gdy widzisz, że zespół pracowników wpada w marazm i pracuje utartymi, niszczącymi energię schematami, gdy Tobie samemu zaczyna brakować ognia do pracy – trafiłeś na odpowiedniego człowieka. Zasady, którymi rządzi się sport są w wielu punktach zbieżne z tymi, którymi kieruje się biznes. Ważne są zaangażowanie, konsekwencja, zdolność radzenia sobie ze stresem, umiejętne stawianie celów i ich realizacja, walka z wypaleniem oraz odpowiednia komunikacja. O tym właśnie Karol Bielecki będzie rozmawiał podczas spotkania, pomagając Ci rozwiązać szereg problemów z codziennym funkcjonowaniem firmy, zespołu czy lidera.

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

  • belka_nr2(2)
  • spektrum
  • pasek logotypów

Forum Przedsiębiorstw 2024 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Pomorski System Usług Informacyjnych i  Doradczych SPEKTRUM2030” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza, Działanie FEPM Wsparcie przedsiębiorstw.

Treść w stopce np: loga