"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • horoch 2

Andrzej Horoch

Właściciel firmy ConnectedRealities.eu, która projektuje i wdraża innowacje w dużych organizacjach.Wśród klientów: Orange, Żabka, PZU, PGNIGE, Miele. Jego specjalizacją są immersyjne technologie VR, AR i AI. Współpracuje z Meta (dawniej Facebook). Jest przewodniczącym komitetu ds. metawersum w ramach Związku Cyfrowa Polska. Laureat polskich i międzynarodowych konkursów związanych z technologiami przyszłości oraz prelegent zapraszany na konferencje tematyczne w całej Europie. 

Autor „Kierunek Metaverse” - pierwszej, polskiej książki o metaverse dla biznesu.

Dzieli się doświadczeniem praktyka i entuzjasty, przekazując rzetelną wiedzę o realizacji projektów od pomysłu aż po skuteczne wdrożenie. Robi to w sposób oryginalny i barwny, o czym bez wątpienia przekonacie się, podczas prelekcji.

 

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

  • belka_nr2(2)
  • spektrum
  • pasek logotypów

Forum Przedsiębiorstw 2024 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Pomorski System Usług Informacyjnych i  Doradczych SPEKTRUM2030” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza, Działanie FEPM Wsparcie przedsiębiorstw.

Treść w stopce np: loga