"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Tomasz Król

Tomasz Król

Doradca biznesowy, trener, twórca strategii rozsądnego zarządzania procesami produkcyjnymi Good Sense Management. TEDx speaker.

Założyciel Instytutu Doskonalenia Produkcji. Autor bestsellera wydawnictwa OnePress w 2017 roku „Lean Management po Polsku. 11,5 powodu, dlaczego zmiana się nie udaje.” oraz 4 innych książek, w tym "Jeśli nie Lean, to co? Good Sense Management”.

Ukończył Uniwersytet Śląski oraz Wydział Inżynierii Produkcji na Politechnice Warszawskiej w zakresie Zarządzania Produkcją. Jest również absolwentem Goldratt Schools, kierunku Teoria Ograniczeń (ToC). Wykładał na kilku polskich uczelniach, w tym Politechnika Warszawska, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Akademia im. Leona Koźmińskiego. Był członkiem honorowej rady programowej Warsaw Industry Week. Jest ekspertem Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości.

Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami, właścicielami firm i dyrektorami produkcji nad generowaniem oszczędności w ich procesach. Tworzy, inspiruje, uczy.

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

  • belka_nr2(2)
  • spektrum
  • pasek logotypów

Forum Przedsiębiorstw 2024 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Pomorski System Usług Informacyjnych i  Doradczych SPEKTRUM2030” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza, Działanie FEPM Wsparcie przedsiębiorstw.

Treść w stopce np: loga