"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Małgorzata Kazubska

Małgorzata Kazubska

Ekspertka z kilkunastoletnim doświadczeniem z zakresu organizacji, koordynacji i promocji projektów społecznych, edukacyjnych i badawczych. Od 2009 roku związana z sektorem pozarządowym. Od ponad 4 lat, wraz z zespołem fundacji Katalyst Education, rozwija bezpłatne, cyfrowe narzędzia edukacyjne, które pomagają wyrównywać szanse polskich uczniów (Pi-stacja) i wspierają ich w podejmowaniu decyzji edukacyjno-zawodowych (Mapa Karier).

Na co dzień prowadzi zespół komunikacji i odpowiada za upowszechnianie otwartych zasobów edukacyjnych oraz nawiązywanie partnerstw z biznesem i organizacjami branżowymi. Doświadczenie w prowadzeniu projektów społecznych zdobywała m.in. w Centrum Edukacji Obywatelskiej, gdzie koordynowała programy edukacji obywatelskiej i ekonomicznej. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz etnologii na Uniwersytecie Warszawskim. 

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

  • belka_nr2(2)
  • spektrum
  • pasek logotypów

Forum Przedsiębiorstw 2024 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Pomorski System Usług Informacyjnych i  Doradczych SPEKTRUM2030” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza, Działanie FEPM Wsparcie przedsiębiorstw.

Treść w stopce np: loga