"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Monika Bogdanowicz

Monika Bogdanowicz

Ekspertka komunikacji, specjalistka dyplomacji gospodarczej, popularyzatorka nauki, autorka cykli rozmów o zmianach w życiu i biznesie na blogu bogdanowicz.pro, managerka kultury. Doświadczenia zawodowe zdobywała tworząc potencjał kluczowych projektów biznesowych i społecznych w Gdańsku i na Pomorzu. Były to m.in. portal Wirtualna Polska, Europejskie Centrum Solidarności, Olivia Business Centre, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Obecnie związana z Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego InvestGDA, gdzie realizuje promocję inicjatyw gospodarczych i inwestycyjnych miasta Gdańska.

Prowadząca interdyscyplinarne rozmowy, panele eksperckie, konferencje. Kuratorka projektów, m.in.: nagrodzonym Sztormem Roku festiwalu All About Freedom czy Olivia Kultura i Festival Yach Film. Twórczyni trójmiejskiej oddziału globalnej społeczności kobiet w nowych technologiach Geek Girls Carrots.

W swojej pracy łączy różne potencjały: ciekawość zmian w świecie, podążanie za nowymi trendami w biznesie i zarządzaniu, czy empatię i troskę o kondycję współczesnego człowieka.

Absolwentka polonistyki Uniwersytetu Gdańskiego i podyplomowych studiów dyplomacji na Collegium Civitas w Warszawie oraz Public Relations na Politechnice Gdańskiej.

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

  • belka_nr2(2)
  • spektrum
  • pasek logotypów

Forum Przedsiębiorstw 2024 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Pomorski System Usług Informacyjnych i  Doradczych SPEKTRUM2030” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza, Działanie FEPM Wsparcie przedsiębiorstw.

Treść w stopce np: loga