"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Mikołaj Ziółkowski

Mikołaj Ziółkowski

Prezes zarządu Alter Art. Promotor kultury i twórca agencji Alter Art, która od ponad 20 lat organizuje największe wydarzenia muzyczne i kulturalne, w tym Open'er Festival, Orange Warsaw Festival czy Kraków Live Festival. Zajmuje się także organizacją międzynarodowych wydarzeń artystycznych w Polsce – np. występy grupy Cirque du Soleil

Mikołaj Ziółkowski jest również prezesem SOIAR - Stowarzyszenia Organizatorów Imprez Artystycznych i Rozrywkowych, wiceprezesem Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń (TUgether). Jest także członkiem zarządu stowarzyszenia festiwali europejskich Yourope, który skupia blisko sto największych festiwali w kontynentalnej Europie. 

W czasach narastających podziałów społecznych, Mikołaj Ziółkowski postawił także na dialog. W 2018 roku był pomysłodawcą stworzenia paneli dyskusyjnych i spotkań w ramach „Open’era Obywatelskiego” – programu mającego na celu poruszenie ważnych tematów dla każdego współczesnego Polaka, Europejczyka i fana kultury. Program jest realizowany podczas Open’er Festival i gości postaci ze świata polityki i kultury.

Za swoją działalność był wielokrotnie nagradzany w Polsce i za granicą, między innymi tytułem Promoter of the Year oraz Best Major Festival dla Open’era podczas gali Europejskich Nagród Festiwalowych. W 2021 roku odebrał również nominację do Arthur Award, najbardziej prestiżowej nagrody branży koncertowej na świecie.

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

  • belka_nr2(2)
  • spektrum
  • pasek logotypów

Forum Przedsiębiorstw 2024 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Pomorski System Usług Informacyjnych i  Doradczych SPEKTRUM2030” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza, Działanie FEPM Wsparcie przedsiębiorstw.

Treść w stopce np: loga