"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Jerzy Cisewski

Jerzy Piotr Cisewski

Absolwent Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego oraz wykładowca Studiów Podyplomowych z Zarządzania Oświatą Politechniki Gdańskiej. Od prawie 40 lat zawodowo związany przede wszystkim z edukacją dzieci i młodzieży (nauczyciel, menadżer oświaty, etatowy Członek Zarządu Powiatu, a od 2006 r. dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie). Od 1990 r. przez wiele lat: radny gminy Subkowy, radny Sejmiku  Gdańskiego, radny Powiatu Tczewskiego. Zawodowo i prywatnie animator kultury, sportu, turystyki, wolontariatu oraz regionalista kociewski. Pasjonat turystyki rowerowej, literatury i filmu, a także podróży po Europie.

W działalności publicznej i w życiu prywatnym wyznaje zasadę: "Pracować rzetelnie, decyzje podejmować zgodnie z własnym  sumieniem".   

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

  • belka_nr2(2)
  • spektrum
  • pasek logotypów

Forum Przedsiębiorstw 2024 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Pomorski System Usług Informacyjnych i  Doradczych SPEKTRUM2030” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza, Działanie FEPM Wsparcie przedsiębiorstw.

Treść w stopce np: loga