"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Miłosz Brzeziński

Miłosz Brzeziński

Konsultant biznesowy, prowokacyjny interpretator zjawisk psychologicznych w biznesie, inspirator współpracujący z rynkiem biznesowym na całym świecie.

Mentor AIP Business Link, członek rady ekspertów ośrodka analitycznego Thinktank, certyfikowany coach International Coaching Community, wykładowca akademicki. Opublikował dziesiątki artykułów dotyczących zastosowania psychologii w biznesie. Jest autorem prowokujących książek dotyczących wdrażania zmian w środowisku pracy i środowisku domowym, m.in: Pracować i nie zwariować, Biznes czyli kupa ludzi, Życiologia, Jak pies z Kotem oraz Głaskologia. Gościnnie pojawił się także w pozycji Dekalog Szczęścia jako ekspert w zakresie porządkowania otoczenia biznesowego.

Wypowiada się także, goszcząc na łamach takich magazynów, jak: Duży Format, Playboy oraz gazet: Gazeta Wyborcza, Polska the Times. Miłosz Brzeziński dokonuje analiz na antenie TVN, TVN CNBC, TVP, Polskiego Radia, RMF, Antyradia, Radia Zet.

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

Patronaty honorowe. Patronaty medialne. Partnerzy.

  • belka_nr2
  • spektrum
  • 4389

Forum Przedsiębiorstw 2023 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Spektrum. Pomorski System Usług Doradczych” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1.

Treść w stopce np: loga