"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Dominika Rossa

Dominika Rossa

Przedsiębiorczyni, ekspertka komunikacji i marketingu, wykładowczyni akademicka, certyfikowana trenerka emisji głosu mówionego.

Od ponad dwudziestu lat zajmuje się komunikacją interpersonalną i marketingową. Zrealizowała łącznie ponad 400 projektów  marketingowych o łącznej wartości ponad 15 mln PLN. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu SWPS.

Jako założycielka i właścicielka agencji marketingowej współpracowała zarówno z międzynarodowymi korporacjami (m.in. Grupa L’Oreal, Toyota Motor Poland, Coty, Spectrum Brands), silnymi markami rodzimymi (Bank Pekao, Pekao TFI, Runmageddon), jak i organizacjami pozarządowymi (WOŚP, WWF, Kwiat Kobiecości, Przylądek Nadziei). Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała również na rynku międzynarodowym, m.in. w S.H.A.P.E. – bazie sił zjednoczonych NATO w Belgii oraz w Wielkiej Brytanii, jako finalistka konkursu British Council i Ambasady Brytyjskiej Young Creative Entrepreneur. Laureatka konkursu Gdańsk Miastem Przedsiębiorczych 2019 w kategorii Przedsiębiorczość Wspierająca Markę Gdańska.

Jest certyfikowaną emisjonistką i współorganizatorką polskich obchodów Światowego Dnia Głosu oraz członkinią Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego. Wykłada na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi liczne warsztaty z zakresu komunikacji, wystąpień publicznych, zarządzania sobą w czasie i pracą w zespole. Prowadziła cykl webinarów „Psychologia jest ok” z Mateuszem Kusznierewicza, webinary dla kobiet w ramach współpracy z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką oraz cykl webinarów „Kawa z rekruterem”.

Doradza startupom i była mentorką w międzynarodowych programach akceleracyjnych: Poland Prize, Space3ac, Scale UP i European Coworkings EOI oraz FairIT. Stworzyła O4 Flow – pierwszy w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej coworking dedykowany kobietom. Obecnie jest współwłaścicielką agencji szkoleniowej, a także współzałożycielką TeamMakers, gdzie jako Head of Training odpowiada za projektowanie i realizację szkoleń z kompetencji miękkich oraz tworzenie strategii employer brandingu.

Prywatnie miłośniczka spacerów po plaży, pływania i osiągania równowagi nie tylko w asanach. W wolnych chwilach śpiewa w chórze muzyki rozrywkowej i pisze, m.in. dla Newsweek Psychologia

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

  • belka_nr2(2)
  • spektrum
  • pasek logotypów

Forum Przedsiębiorstw 2024 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Pomorski System Usług Informacyjnych i  Doradczych SPEKTRUM2030” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza, Działanie FEPM Wsparcie przedsiębiorstw.

Treść w stopce np: loga