"

Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Radek Kotarski

Radek Kotarski

Wiedzę oraz ciekawe informacje prezentuje właściwie wszędzie:

  • w Internecie (kanał Polimaty na YouTube oraz kanał Podsiadło Kotarski Podcast na YouTube i Spotify),
  • w telewizji (pięć serii programu Podróże z historią w TVP2 oraz seria Tajemnice historii w Fokus TV),
  • na papierze (cztery bestsellerowe książki, które sprzedały się w nakładzie ponad ćwierć miliona egzemplarzy),
  • czy nawet w kampaniach reklamowych (ambasador Banku Millennium, producent materiałów promocyjnych dla m.in.: Mercedes-Benz, Samsung, BP, PZU, Polpharma, Boehringer Ingelheim).

Radek to innowacyjny przedsiębiorca. Założył wydawnictwo Altenberg, w którym wprowadził na rynek swoją książkę "Włam się do mózgu" i dotarł z nią do ponad 200 tys. odbiorców. Jego wydawnictwo stało się pomostem między publikowaniem książek na własną rękę a skostniałym, tradycyjnym modelem wydawania. Współtworzył LifeTube największą sieć partnerską YouTube w Europie Środkowej. Jest również uznanym mówcą, a jego wykłady oparte są na praktycznych metodach, o czym Radek opowiada w tym nagraniu: https://youtu.be/CsNOhoZy2f4

Radek występował na dziesiątkach gal, konferencji i kongresów w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wielkimi polskimi i światowymi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. Dziecięca ciekawość świata oraz wykorzystywanie bazy własnych doświadczeń pomagają mu tworzyć angażujące wystąpienia. Anglicy powiedzieliby, że w zakresie tematów jego limitem jest tylko niebo.

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

 

 

  • belka_nr2(2)
  • spektrum
  • pasek logotypów

Forum Przedsiębiorstw 2024 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Pomorski System Usług Informacyjnych i  Doradczych SPEKTRUM2030” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Fundusze Europejskie dla Pomorza, Działanie FEPM Wsparcie przedsiębiorstw.

Treść w stopce np: loga