Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • kotecki

Przemysław Kotecki

Dyrektor Biura Transformacji w Allegro. Odpowiada za upewnianie się, że Allegro pracuje nad właściwymi rzeczami, we właściwy sposób: dzięki połączeniu ciągu wartości w ramach funkcji Transformation Managers, Enterprise PMO, Agile Center of Excellence, Integration Management Office oraz Executive Team Office.

Przed dołączeniem do Allegro pełnił funkcję Head of Operations i Head of Project Management w Netguru, jednej z najszybciej rozwijających się cyfrowych firm konsultingowych w Unii Europejskiej. Zdobywał również międzynarodowe doświadczenie jako Program Manager for Emerging Businesses, pracując w Dubaju w Thomson Reuters MENA.

Jest współzałożycielem i wykładowcą kierunku Transition Management Academy w Akademii Leona Koźmińskiego oraz aktywnym wolontariuszem.

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza SA
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530

Godziny pracy biura:
od poniedziałku do piątku
w godz. 800-1600

  • spektrum
  • 4389

Forum Przedsiębiorstw 2023 jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. w ramach projektu „Spektrum. Pomorski System Usług Doradczych” finansowanego z funduszy unijnych, wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1.

Treść w stopce np: loga