Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

Nie musimy się spotykać w salach konferencyjnych, aby rozmawiać o tym, co jest ważne dla przedsiębiorców z Pomorza. Nie przegap eForum Przedsiębiorstw 2020, które odbędzie się w internecie 13 maja, początek o godz. 11.00.

Choć jubileuszową, piętnastą edycję Forum Przedsiębiorstw przełożyliśmy na 15 grudnia 2020 roku, nie mogliśmy zawieść stałej publiczności konferencji, nic nie oferując w terminie, kiedy zwykle się odbywa. Właściwe wydarzenie postanowiliśmy poprzedzić dwoma internetowymi panelami pod wspólnym hasłem „Oddajemy głos przedsiębiorcom z Pomorza”, które odbędą się 13 maja. Będzie można je obejrzeć na profilach Forum Przedsiębiorstw w serwisach Facebook oraz YouTube.

Pierwszy panel o godz. 11.00 – „COVIDarność. Solidarność przedsiębiorców w czasie kryzysu” poprowadzi Dagmara Rybicka. W kolejnym o godz. 13.00 – „Antywirus. Strategia na dziś. Pomorscy przedsiębiorcy szczerze o epidemii” rolę moderatora przejmie Piotr Ciechowicz, wiceprezes Agencji Rozwoju Pomorza, z kolei jego rozmówcami będą przedsiębiorcy z Pomorza, którzy, zmagając się ze skutkami epidemii, podejmują codziennie konkretne decyzje biznesowe.

Mamy nadzieję, że 13 maja połączy nas przestrzeń internetu – w pełni zachowując wymuszone przez stan epidemii zasady dystansu społecznego, spotkajmy się podczas eForum Przedsiębiorstw:

Uczestnicy panelu: „COVIDarność. Solidarność przedsiębiorców w czasie kryzysu” (godz. 11.00):

  • Ewa Sowińska
  • Tomasz Smorgowicz
  • Anna Wylężek

Prowadzenie: Dagmara Rybicka-Grzebień

Uczestnicy panelu: „Antywirus. Strategia na dziś. Pomorscy przedsiębiorcy szczerze o epidemii” (godz. 13.00):

  • Roman Kniter – prezes zarządu Trefl S.A.
  • Leszek Kłosiński – prezes zarządu Oceanic S.A.

Prowadzenie: Piotr Ciechowicz

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530
poniedziałek-piątek 800-1600

Treść w stopce np: loga