Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Krzysztof Koruba

Krzysztof Koruba

Certyfikowany trener oprogramowania IT oraz zarządzania projektami, specjalizuje się w produktach firmy Microsoft. Wykładowca o bogatym doświadczeniu (ponad 5000 godzin szkoleniowych). Wykorzystuje podczas zajęć wiedzę zdobytą podczas prowadzenia firmy Level UP oraz pełnienia roli prezesa zarządu Nadbałtyckiego Stowarzyszenia Trans-Misja, jak również menedżera w międzynarodowych projektach trzeciego sektora i polskich firm szkoleniowych. 

Uzyskał najwyższy poziom certyfikacji firmy Microsoft i tytuł Microsoft Certified Trainer. Posiadanie tytułu MCT wiąże się z renomą, dostępem do wielu materiałów dydaktycznych Microsoftu, jak i obowiązkowym zaliczeniem szeregu anglojęzycznych egzaminów.

Specjalizuje się w oprogramowaniu Excel, PowerBi, Office 365, PowerPoint, Project. Okazjonalnie szkoli również z Outlook i Visio. Od 2008 intensywnie prowadzi szkolenia. Dzięki setkom zrealizowanych szkoleń zapoznał się ze specyfiką rynku szkoleniowego oraz potrzebami klientów największych polskich firm. Dzięki pytaniom zadawanym przez uczestników szkoleń, także w ramach organizowanej poszkoleniowej pomocy, zdołał skonstruować ćwiczenia celnie trafiające w konkretne potrzeby pracowników. Jego szkolenia zwykle są oceniane w 6 punktowej skali na 6.

Partnerzy Strategiczni

Patroni Honorowi

Partnerzy Wspierający

Media

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530
poniedziałek-piątek 800-1600

Treść w stopce np: loga