Forum Przedsiębiorstw

Treść strony

  • Jacek Czarnowski

Jacek Czarnowski

Menedżer związany ze sprzedażą i marketingiem od 1993. Przez kilkanaście lat pełnił stanowiska dyrektora sprzedaży i dyrektora marketingu na rynku FMCG, mody i usług (m.in. Kamis, Fazer i Atlantic). Zajmował się tworzeniem i sprzedawaniem konceptów franczyzowych.

Absolwent geografii i studiów MBA na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył także Akademię Coachingu Biznesowego (standard ICF) oraz Szkołę Facylitacji Pathways (współpraca Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego).

Licencjonowany trener i konsultant Sandler Training – światowego lidera w zakresie projektów szkoleniowo-doradczych dotyczących sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Właściciel gdańskiej firmy Cetus Consulting – franczyzobiorcy Sandler Training (od 2010). Realizuje projekty doradczo-szkoleniowe dla wielu firm, skierowane do kadry menedżerskiej i handlowców mające na celu zwiększenie efektywności sprzedażowej. Wykładowca na studiach MBA na Uniwersytecie Gdańskim oraz Wyższej Szkole Biznesu i Administracji w Gdyni. Prelegent na wielu konferencjach i seminariach.

Realizuje projekty wspomagające wdrażanie organizacji samozarządzających.  Organizator cyklicznych konferencji dla menedżerów sprzedaży i liderów wszystkich specjalności, odbywających się w Gdańsku od 2012 „Morfologii Sprzedaży” i „Morfologii Przywództwa”. Prywatnie instruktor kajakarstwa – prowadził wiele spływów kajakowych w Polsce i zagranicą.

Dane kontaktowe

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.
Al. Grunwaldzka 472D   
80-309 Gdańsk

to jest fotokod

NIP 583-000-20-02
REGON 190044530
poniedziałek-piątek 800-1600

Treść w stopce np: loga