PARTNERZY   /  

ORGANIZATOR

PARTNERZY STRATEGICZNI

Bank Zachodni WBK należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce.

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się banków na polskim rynku, obsługującym Klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi finansowe na najwyższym poziomie, wspierane przez nowoczesne technologie bankowe.

Największą wartością są dla nas relacje z Klientami oparte na zaufaniu. Dlatego pomagamy im w realizacji ich celów udostępniając zaawansowane rozwiązania finansowe, szybko podejmując decyzje kredytowe oraz stosując proste i przejrzyste procedury. Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu z innowacyjnym podejściem, pozwala nam na oferowanie nowoczesnych produktów za pośrednictwem jednej z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich (blisko 1000) oraz elektronicznych kanałów dostępu, w tym bankowości mobilnej.

Grupa Banku Zachodniego WBK to usługi maklerskie, zarządzanie aktywami, funduszami inwestycyjnymi, leasing, faktoring oraz pełna oferta bancassurance. Głównym akcjonariuszem Banku Zachodniego WBK jest Santander, pierwszy bank w strefie euro i 11. na świecie pod względem kapitalizacji.

***

Olivia Business Centre to jeden z najciekawszych, wielofunkcyjnych kompleksów biurowych w kraju i jednocześnie największe centrum biznesowe w północnej Polsce. Olivia, zlokalizowana w geograficznym centrum Trójmiasta, w bliskim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego, rozwija się dynamicznie od 2010 roku.

Mieści się tu obecnie ponad 120 firm, wśród których są m.in. Allianz, Alior Bank, Amazon, Bayer, Energa, Epam, Generali, Medicover, Noble Bank, PKO Bank Polski, PwC, Sii, T-Mobile, Thyssenkrupp. W Olivia Business Centre swoją siedzibę mają również instytucje wsparcia biznesu, jak Agencja Rozwoju Pomorza, Invest in Pomerania, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, PZP Lewiatan, czy Job Office. Specjalnie wyodrębniona przestrzeń w ramach Olivia Business Centre - Olivia CONNECT powstała, by stymulować i ułatwiać współpracę między wszystkimi Rezydentami kompleksu. Jej nadrzędnym celem jest tworzenie otoczenia sprzyjającego rozwojowi biznesu oraz inicjowanie inicjatyw, których wspólna realizacja sprzyja ekspansji regionu pomorskiego. Innowacyjnym przedsięwzięciem Olivii jest również akcelerator biznesu - O4. Ma on upraszczać powstawanie oraz przyspieszać rozwój nowych przedsiębiorstw, wspierając je na każdym etapie rozwoju.

Olivia Business Centre zapewnia Rezydentom optymalne warunki rozwoju. Doskonale rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowej – dostęp do obecnych w kompleksie wyspecjalizowanych instytucji wsparcia biznesu oraz firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Olivia odpowiada tym samym na oczekiwania i potrzeby zarówno spółek obecnych w kompleksie, jak i potencjalnych inwestorów. Olivia Business Centre aktywnie wspiera lokalną społeczność oraz realizuje liczne projekty służące integracji pracowników centrum. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. Rocznie jest ich ponad 500.

***

        

Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi to zespół doświadczonych specjalistów w zakresie ochrony własności przemysłowej i intelektualnej, który oferuje kompleksową pomoc prawną na rzecz polskich i zagranicznych Klientów od 25 lat. Bogate doświadczenie, najwyższe kwalifikacje zespołu, a także uznanie wśród Klientów, uplasowało kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi w czołówce wiodących kancelarii patentowych w skali kraju.

Wieloosobowy zespół kancelarii tworzą specjaliści z bogatą wiedzą i doświadczeniem praktycznym, posiadający uprawnienia zawodowe pozwalające na prowadzenie spraw zarówno przed polskimi, jak i europejskimi organami administracyjnymi oraz sądowymi. Dzięki długoletniej współpracy z zagranicznymi kancelariami rzeczników patentowych, specjaliści z JWP Rzecznicy Patentowi z powodzeniem prowadzą sprawy z zakresu ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej także poza granicami Polski.

***

Grupa Nowy Styl to europejski lider w zakresie rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy Grupy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę wyposażania wnętrz w oparciu o dogłębną analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności i organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Dzięki doświadczeniu oraz zapleczu technologiczno-produkcyjnemu każda oferta jest „szyta na miarę”.

Elastyczne podejście do Klienta, innowacyjność i otwarta na zmiany kultura organizacyjna Grupy doprowadziła ją na pozycję jednej z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w swojej branży w Europie, z przychodami ze sprzedaży ponad 300 mln euro rocznie.

Firma posiada własną międzynarodową sieć dystrybucyjną obejmującą lokalne struktury sprzedaży na całym świecie (na wszystkich najważniejszych rynkach europejskich, a także na Bliskim Wschodzie). Zatrudniając lokalnych menadżerów i pracowników, maksymalnie skutecznie dociera do Klientów, dopasowując ofertę i zapewniając profesjonalny serwis.

Firma codziennie wyposaża nowe biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Aby móc sprostać gustom i potrzebom klientów na całym świecie, w portfolio Grupy znajdują się marki produktowe: Nowy Styl, BN Office Solution, Grammer Office, Rohde & Grahl, Sitag i Forum Seating. Ofertę rozwiązań meblowych można zobaczyć w 29 showroomach zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Londynie, Paryżu, Düsseldorfie, Berlinie, Pradze, Bratysławie i Moskwie. Swoje produkty Grupa Nowy Styl wytwarza w kilkunastu zakładach produkcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze technologie, zlokalizowanych w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, na Ukrainie, w Rosji i Turcji.

Showroom Grupy Nowy Styl w Gdańsku
Olivia Business Centre
Al. Grunwaldzka 472A
80-309 Gdańsk
showroom.gdansk@nowystylgroup.com

***

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PATRONI MEDIALNI

arp baner prawy