PARTNERZY   /  

ORGANIZATOR

PATRONI HONOROWI

PARTNERZY STRATEGICZNI

Raiffeisen Bank Polska S.A. działa na polskim rynku bankowym od 1991 r. Jest jednym z wiodących banków uniwersalnych w Polsce, oferującym pełen zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych, w tym najzamożniejszych pod marką bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen, a w bankowości korporacyjnej koncentruje się na segmencie MSP, gdzie jako lider wyznacza rynkowe kierunki rozwoju – w szczególności w obszarze capital markets i faktoringu. Model biznesowy Banku opiera się na budowaniu silnych relacji z klientami i oferowaniu im wysokiej jakości produktów i usług odpowiadających na ich potrzeby. Z usług Banku korzysta 800 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci 228 placówek oraz nowoczesnych kanałów elektronicznych i mobilnych.

                                                                           ***                                                      

 

Olivia Business Centre to jeden z najciekawszych, wielofunkcyjnych kompleksów biurowych w kraju i jednocześnie największe centrum biznesowe w północnej Polsce. Olivia, zlokalizowana w geograficznym centrum Trójmiasta, w bliskim sąsiedztwie kampusu uniwersyteckiego, rozwija się dynamicznie od 2010 roku. Mieści się tu obecnie ponad 200 firm, wśród których są topowe światowe i polskie marki, m.in. Allianz, Alior Bank, Amazon, Bayer, Energa, Epam, Generali, Medicover, Noble Bank, PKO Bank Polski, PwC, Ricoh, Sii, T-Mobile, Thyssenkrupp. W Olivia Business Centre swoją siedzibę mają również instytucje wsparcia biznesu, jak Agencja Rozwoju Pomorza, Invest in Pomerania, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, PZP Lewiatan, czy Job Office. Specjalnie wyodrębniona przestrzeń w ramach Olivii - Olivia CONNECT powstała, by stymulować i ułatwiać współpracę między wszystkimi Rezydentami centrum. Jej nadrzędnym celem jest tworzenie otoczenia sprzyjającego rozwojowi biznesu oraz inicjowanie projektów, których wspólna realizacja sprzyja dynamicznej ekspansji regionu pomorskiego. Innowacyjnym przedsięwzięciem Olivii jest także akcelerator biznesu - O4. Ma on upraszczać powstawanie oraz przyspieszać rozwój nowych przedsiębiorstw, wspierając je na każdym etapie rozwoju. Olivia Business Centre zapewnia rezydentom optymalne warunki działalności. Doskonale rozumiejąc, że o sukcesie przedsiębiorstwa decydują zróżnicowane czynniki, gwarantuje – obok najwyższej jakości przestrzeni biurowej – dostęp do obecnych tu wyspecjalizowanych instytucji wsparcia biznesu oraz firm HR, IT, finansowych, świadczących usługi consultingowe, prawne czy marketingowe. Olivia odpowiada tym samym na oczekiwania i potrzeby zarówno spółek obecnych w kompleksie, jak i potencjalnych inwestorów. Olivia Business Centre aktywnie wspiera lokalną społeczność oraz realizuje liczne projekty służące integracji pracowników centrum. Regularnie odbywają się tu wydarzenia biznesowe, edukacyjne, kulturalne i sportowe. Rocznie jest ich ponad 500.

***

        

Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi to zespół doświadczonych specjalistów w zakresie ochrony własności przemysłowej i intelektualnej, który oferuje kompleksową pomoc prawną na rzecz polskich i zagranicznych Klientów od 25 lat. Bogate doświadczenie, najwyższe kwalifikacje zespołu, a także uznanie wśród Klientów, uplasowało kancelarię JWP Rzecznicy Patentowi w czołówce wiodących kancelarii patentowych w skali kraju.

Wieloosobowy zespół kancelarii tworzą specjaliści z bogatą wiedzą i doświadczeniem praktycznym, posiadający uprawnienia zawodowe pozwalające na prowadzenie spraw zarówno przed polskimi, jak i europejskimi organami administracyjnymi oraz sądowymi. Dzięki długoletniej współpracy z zagranicznymi kancelariami rzeczników patentowych, specjaliści z JWP Rzecznicy Patentowi z powodzeniem prowadzą sprawy z zakresu ochrony praw własności intelektualnej i przemysłowej także poza granicami Polski.

***

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PATRONI MEDIALNI

arp baner prawy